Loading color scheme

INWESTYCJA

Z końcem 2018 roku podjęliśmy decyzję o utworzeniu drugiej sekcji firmy, która świadczyć będzie usługi izolacji poliuretanem - termicznej (poddasza, posadzki, ściany, dachy), i wodnej (dachy, fundamenty, tarasy). Inwestycja jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie usługą izolacji zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w przemyśle. Błyskawiczna technologia ma na celu skrócić czas dotychczasowych prac izolacyjnych np. położenie wełny mineralnej na poddaszu.

 

XXI wiek

Pomimo kryzysu ekonomicznego nasza firma stale się rozwija. Ciągłe inwestycje kadrowo-sprzętowe, i olbrzymie doświadczenie, pozwalają nam zaproponować inwestorowi najskuteczniejsze rozwiązania. Jeśli jesteś z Tarnowskich Gór, Bytomia, Gliwic, Katowic, i chcesz zaoszczędzić swój czas, oraz środki jednocześnie dokonując doskonałej metamorfozy swojego budynku - możesz nam zaufać!

Rozwój

Na przestrzeni lat, staraliśmy się stale rozwijać swoje umiejętności, i podnosić poziom wykonywanych usług. Pojawijące się coraz to nowe technologie, i produkty wymagają od naszych pracowników nieustannej aktywności. Dla Państwa komfortu poznajemy najnowsze rozwiązania technologiczne obecne w Polsce i na Zachodzie Europy, tak by jakość naszych usług była zawsze na najwyższym poziomie. Naszymi priorytetami są: doskonały warsztat pracy, profesjonalizm, i co najważniejsze zadowolenie klienta, które jest naturalną metodą promocji firmy PRO-MAL.

Początki firmy

Nasza firma powstała w 1992 roku, początkowo świadcząc drobne usługi remontowe. Podstawą jej założenia było przede wszystkim zainteresowanie nowoczesnymi technologiami stosowanymi w branży remontowo-budowlanej, a także duże doświadczenie połączone z niezbędną wiedzą, wsparte licznymi kontaktami z firmami w branży.